Wszystko o nas

Nie masz produktów w koszyku.

Wartość: 0,00 zł

O Kwiaciarni Słonecznik

Jesteśmy firmą rodzinną i istniejemy na rynku od 1974 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług.

Słonecznik


Oferujemy kwiaty od solidnych dostawców starając się mieć w swojej ofercie różne gatunki świeżych Kwiatów. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafimy przygotować kwiaty bardzo wymagajacym klientom jak również doradzić w wyborze niezdecydowanym. Komponujemy kwiaty okolicznościowe dostosowując je do okazji, upodobań, wieku obdarowywanego tak aby klient i osoba która ma otrzymać te kwiaty była zadowolona.


Na codzień poza bukietami okolicznościowymi wykonujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe służąc radą naszym klientom w tych ciężkich chwilach.

W przygotowaniu do radosnych chwil dla klientów przygotowujących się do ślubu oferujemy wiązanki ślubne i przybrania samochodów.

W naszej ofercie posiadamy także szeroki asortyment kwiatów sztucznych i kompozycji upiększających mieszkania, firmy a także groby naszych bliskich. Jeśli nie mam y w danej chwili kompozycji odpowiadającej potrzebom klienta możemy wykonać na miejscu kompozycję wg życzenia klienta.

Jeśli mieszkasz daleko od Konina, a chciałbyś obdarować kogoś kwiatami to my możemy Ci to ułatwić. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia kwiatów z dostarczeniem, a my się wszystkim zajmiemy.

Możemy dostarczać kwiaty na zamówienie na terenie Konina i okolic pod określony adres i wybraną godzinę.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą a przede wszystkim do odwiedzenia naszej kwiaciarni osobiście.

Urszula Roztajewska
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
x